Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Postimi# A62168

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Garsoniere me Qera - fundjave ose pushime (Uji i Ftohte Vlore, ne krah te Lungomares)

Postuar me: Marte, 20 Shkurt, 2018  20:05
Skadon me: Enjte, 31 Maj, 2018  21:05
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 25 €
 
Disponoj dy garsoniere me qera, ngjitur me njera tjetren, ne kate te trete.
Jane te kompletuara me krevat dopio dhe tek, ajer te kondicionuar, kuzhine te vogel, frigorifer, televizor kabllor, lavatrice, ballkon, dhe uje 24 ore i pijshem.
Ndodhen ne ane te rruges kryesore tek plazhi publik, me vend parkimi.
Ne nje distance prej 50 m nga Garsonieret ndodhet supermarket i madh si dhe nje numer i madh resorantesh, picerish dhe bare.

Per me teper detaje: 0692787632 - Robert
Cmimi 25 Euro nataVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.