Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Postimi# A54802

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Garsoniere me Qera - fundjave ose pushime (Rezidenca Marina, Te Konsullates Italiane - Vlore)

Postuar me: Marte, 31 Janar, 2017  19:04
Skadon me: Enjte, 11 Maj, 2017  20:04
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 20 €
 
Jepen me Qera dy garsoniere, ngjitur me njera - tjetren, ne kat te 3, te pajisura me kondicionere, lavatrice, frigorifere, televizor, krevat dopio dhe tek, ballkon dhe hapesire per parkim brenda hapesires se pallatit.
Ndodhen afer rruges kryesore ( 30 m larg lungomares), me kafe dhe restorante afer si dhe afer supermarket Xhihanka.
Gjithashtu ne balle te pallatit eshte edhe stacioni i autobuzit urban.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.