Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Postimi# A48924

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Jepet gazonjere me qera 1+1,100 metra larg shkolles Petro Nini.

Postuar me: Shtune, 04 Qershor, 2016  22:17
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:09
Skadon me: Hene, 12 Shtator, 2016  22:17
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 280 LEK
 
Jepet gazonjere me qera 1+1, rruga margarita tutulani kati 2, 100 metra larg shkolles Petro Nini.
Me siperfaqe 34 m3, e pa mobiluar dhe e pershtatshme per zyra ose studio.
Per me shume informacione ju lutem kontaktoni te ky nr:
0682255772
Cmimi 280 mij/lekVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.