Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1

Postimi# A96143

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tirane, jap me qera apartament duplex 4+1+A+BLK 300 m² 1.300 Euro (Kompleksi Dinamo) (Kompleksi Dinamo)

Postuar me: Marte, 20 Prill, 2021  14:43
Skadon me: Enjte, 29 Korrik, 2021  14:43
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 1,300€
 

 

Jepet me qera dupleks 4+1 te Kompleksi Dinamo me sipërfaqe 300 m2.

Dupleksi organizohet në dy kate, kati i parë përbëhet nga salloni, ambjenti i gatimit i veçuar, një ambjent për zyrë, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon.

Kati i dytë përbëhet nga tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon.

Dupleksi ofrohet pjesërisht i mobiluar, është i shtruar me parket, ka sistem ngrohje me kaldajë dhe i pajisur me kondicioner.

Në çmim përfshihen dhe dy vende parkimi.

Cmimi:1300 Euro/Muaj.

Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.