Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1

Postimi# A72039

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament me qera tek 21 Dhjetori! (21 dhjetori)

Postuar me: Enjte, 04 Prill, 2019  13:57
Skadon me: Shtune, 13 Korrik, 2019  13:57
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 325 €
 
Jepet me qera apartament 3+1 tek 21 Djetori, rr. "Artan Lenja". Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka planimetri te rregullt dhe te bollshme me siperfaqe prej 130 m2. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Punimet jane mjaft cilesore me sistem kapot, xhama termik, dritaret me grila. Apartamenti eshte i shtruar me parket cilesor dhe instalime per sistem kondicionimi te tipit multi split. Ka ndricim natyral pjesen me te madhe te kohes dhe hapesirat jane mjaft funksionale. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti preferohet pasi disponon te gjitha lehtesirat e mundshme, stacion urbani, kopshte, shkolla, supermarkete, etj dhe ndodhet vetem 10 minuta ne kembe nga qendra e Tiranes. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : KM040419-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.