Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1

Postimi# A69888

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament super luksoz me qera tek Liqeni i Thate! (Liqeni i Thate)

Postuar me: Hene, 04 Shkurt, 2019  15:03
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:10
Skadon me: Merkure, 15 Maj, 2019  16:03
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 1,400 €
 
Jepet me qera super apartament luksoz ne zonen e Liqenit te Thate, Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te me nje siperfaqe te bollshme prej 225m2. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno me ambientin e gatimit, 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 verande te jashtme. Eshte i arreduar dhe mobiluar ne menyre moderne. I shtruar me parket druri teper +cilesor, i pajisur me sistem chiller dhe sistem kondicionimi. Dritaret jane dopio xham dhe me grila.

Id e prones : AZ310119-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB