Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1

Postimi# A69500

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Duplex luksoz me qera ne Bllok! (Bllok)

Postuar me: Shtune, 19 Janar, 2019  13:13
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:12
Skadon me: Hene, 29 Prill, 2019  14:13
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 1,400 €
 
Jepet me qera duplex super luksoz ne zonen e Bllokut. Ndodhet ne kat te 8-te dhe 9-te te nje ndertimi te ri me orientim nga Veriu. Ka siperfaqe te bollshme prej 300 m2 me hapesira mjaft funksionale. Kati i 8-te eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 1 ambient gatimi te vecante, 1 dhome gjumi, 1 garderobe dhe 1 ballkon. Kati i 9-te ka ne perberje 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi me garderoba perkatese, 1 tualet dhe 2 ballkone. I gjithe ambienti eshte i shtruar me parket, i pajisur me shkalle te brendshme druri. Eshte i arreduar dhe mobiluar ne menyre mjaft luksoze, nderthurje e modernes dhe klasikes. I pajisur me sistem chiller, dritaret te pajisura me grila te stilit venecian. Ballkonet te ofrojne nje pamje te kendshme te Tiranes. Per me shume detaje dhe vizitne ne prone na kontaktoni!

Id e prones : ME170119-02
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.