Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1

Postimi# A69390

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament me qera prane Shkolles se Kuqe! (Shkolla e kuqe)

Postuar me: Hene, 14 Janar, 2019  16:41
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:12
Skadon me: Merkure, 24 Prill, 2019  17:41
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 600 €
 
Jepet me qera apartamement 3+1 prane Shkolles se Kuqe, Rr. Qemal Stafa. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banimi, pallat i ri. Ka siperfaqe te bollshme prej 150m2 te organizuara ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon i mbyllur me vetrate xhami. Ka orientim nga Jugu. Eshte i mobiluar, dritaret me grila. Ambientet te pajisura me sistem kondicionimi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : ME100119-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.