Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1

Postimi# A127214

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 BEXHISTENI, SHKODER (SHKODER)

Postuar me: Shtune, 18 Shkurt, 2023  13:26
Permiresuar me: Premte, 17 Mars, 2023  11:31
Skadon me: Hene, 29 Maj, 2023  14:26
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 290€
 

 

Sun Real Estate ofron me qira apartament 3+1 me:
📍Adresë: Pallati Italianeve, Bexhisteni, Shkoder
📏Sipërfaqe: 120 m², kati V
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 tre dhoma gjumi
– 🚽 nje banjo
-🌅 tre ballkone

💶ÇMIMI: 290 €/muaj

–✔ Hyrja ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet bashkekohore.
–✔ Sistem kaldaje dhe kondicionere.

——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355695292667
📞+355676666765
📧sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.