Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1

Postimi# A111189

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Jepet me qera apartament modern 3+1+2 tek Myslym Shyri (Myslym Shyri)

Postuar me: Merkure, 13 Prill, 2022  14:56
Skadon me: Premte, 22 Korrik, 2022  14:56
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : (kontakto perdoruesin)
 

 

Jepet me qera apartament 3+1+2 tek rruga Myslym Shyri.
Apartamenti është totalisht i Investuar dhe i mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme.
Ka sipërfaqe totale 125 m2.
Pozicionohet në katin 4 të një pallati të ri me ashensor.
Organizohet në sallonin dhe ambjentin e gatimit, 3 dhoma e gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Ka orientim Jug-Lindje.
Çmimi: 700 €/muaj.

Për më shumë informacione apo një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni në numrin:
+355 69 56 62 209Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.