Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1

Postimi# A111019

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 3+1 TEK SPITALI SHKODER (Shkoder)

Postuar me: Shtune, 09 Prill, 2022  14:24
Skadon me: Hene, 18 Korrik, 2022  14:24
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 300€
 

 

Sun Real Estate ofron me qira një shtepi private 3+1 me:
📍Adresë: rr. Doktor Lito, perballe Fakultetit te Ifermierise, Shkoder
📏Sipërfaqe: 265 m²
Përbëhet nga:
–🛋 nje sallon
–🛋 nje kuzhine
–🛌 tre dhoma gjumi
– 🚽 nje banjo
- 🌅 oborr
-🍷 kantine dhe bodrum
💶ÇMIMI: 300 €/muaj
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
📞+355676666765
ose
📧sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.