Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1

Postimi# A102065

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament 3+1 me qira në Shkoder (Shkoder)

Postuar me: Hene, 23 Gusht, 2021  17:04
Skadon me: Merkure, 01 Dhjetor, 2021  16:04
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 40,000LEK
 

 

Sun Real Estate ofron me qira apartament 3+1 me:
📍Adresë: Bulevardi Bujar Bishanaku, Zdrale, Shkoder
📏Sipërfaqe: 126 m², kati IV
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 tre dhoma gjumi
– 🚽 dy banjo
–🌅 ballkon
💶ÇMIMI: 40'000 leke/muaj
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
📞+355676666765
ose
📧sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.