Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A76088

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament 2+1 me qira pranë Kinema Millennium (Shkoder)

Postuar me: Merkure, 14 Gusht, 2019  17:48
Skadon me: Premte, 22 Nentor, 2019  16:48
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 350 €
 
Sun Real Estate ofron me qira një apartament të ndodhur pranë Kinema Millennium.

Apartamenti ka sipërfaqe 170 m² dhe ndodhet në katin e tretë (i parë banimi).

Përbëhet nga: – sallon + kuzhinë,

– dy dhoma gjumi,

– dy banjo,

– verandë.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë,

– dritare duralumini të pajisura me grila,

– ka një verandë 70 m²,

– ka dy konidcionerë,

– televizor lcd 50 polësh

– ka të gjitha elektroshtëpiaket e nevojshme,

– banjot e kompletuara me të gjitha hidrosanitaret.

Apartamenti ofrohet me qira i arreduar.

ÇMIMI: 350 €/muaj *I NEGOCIUESHËM*

———————————————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: +355676666765 ose +355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com



Vendos banner-in tend
300px X 250px



Adresa:




Lexo me shume...








 

Ky njoftim ka skaduar.