Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A73446

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Jepet me qira 2+1, cmim Okazion. (prane ish markates)

Postuar me: Merkure, 15 Maj, 2019  15:39
Skadon me: Premte, 23 Gusht, 2019  15:39
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 210 €
 
Prane ish Markates jepet me qira 2+1. I organizuar ne dhome ndenje open space, kuzhine, dhome gjumi, tualet, ballkon. I mobiluar ne menyre komode, ne nje zone te qete dhe shume te gjelberuar. Cmimi: 210 euro. Per me shume informacion kontaktoni: Cel: 0698080800 Email: sh.ajazi@inovest.al

Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB