Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A73074

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament 2+1 me qira te Spitalet (rruga Kole Heqimi )

Postuar me: Enjte, 02 Maj, 2019  10:56
Skadon me: Shtune, 10 Gusht, 2019  10:56
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 200 €
 
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 87 m² të ndodhur në katin e katërt të banimit.
Apartamenti ndodhet te Spitalet.
Ka dy dhoma gjumi, një sallon, një banjo dhe një ballkon.
Është i mobiluar në mënyrë cilësore.

🏷ÇMIMI: 200 €/muaj
——————————————-
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB