Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A73011

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament me qera prane Kinema Agimi! (Tek ish blloku)

Postuar me: Marte, 30 Prill, 2019  14:03
Skadon me: Enjte, 08 Gusht, 2019  14:03
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 280 €
 
Jepet me qera apartament 2+1 per banim ose zyra prane kinema Agimi. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe prej 84 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte ne gjendje shume te mire, i mirembajtur dhe me pamje nga qyteti. Jepet me qera pjeserisht i mobiluar. Zona ne te cilen nodhet eshte shume e pershtatshme si per banim dhe zyra. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ300419-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.