Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A72787

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Ambient per zyra me qera tek Blloku! (Tek ish blloku)

Postuar me: Enjte, 25 Prill, 2019  10:56
Skadon me: Shtune, 03 Gusht, 2019  10:56
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 800 €
 
Jepet me qera zyre ne zonen e Bllokut. Ambienti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri me siperfaqe 145 m2. Eshte i organizuar ne 3 ambiente te ndara, 1 aneks, 2 ballkone, 1 korridor dhe 2 tualete. Zyrat jane te mirembajtura dhe kushte bashkekohore. Te pajisura me sistem kondicionimi, ambient te vecante per mbledhje apo takime. E lokalizuar ne zone te preferuar dhe frekuentuar. Ambienti eshte i disponueshem ne fund te Majit. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ240419-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.