Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A30348

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
KURI APARTAMENT 2+1 (SARANDE)

Postuar me: Merkure, 07 Gusht, 2019  08:54
Permiresuar me: Merkure, 07 Gusht, 2019  09:54
Skadon me: Premte, 15 Nentor, 2019  07:54
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Jepen me qera apartamente 2+1. afer Hotel Butrinti , Plazhit dhe shetitjes qendrore. .Apartamenti ka: 1 dhome gjumi me krevat dopjo,1dhome gjumi me dy krevate tek dhe sallon te madh,guzhine,banjo,verande me tende.Shtepia eshte e paisur me te gjitha paisjet e kohes te reja(A/C-KLIMA NE CDO DHOME,frigorifer te madh,lavatrice,sob elektrike te madhe,televizor te madh,tharse flokesh, hekur rrobash, te gjitha llojet e eneve te guzhines, tostjere, kafetjere,drita dhe uje 24 ore,ashensor, etj) Me pamje qe shikon Detin,Qytetin e Sarandes dhe ishullin e Korfuzit. Apartamentet kane WI - FI ne cdo dhome, parking.Tenda dielli etj.
Japim dhe apartament me qera ne VILE me obore e kopesht te madh ME QOSKE DHE ABJENT TE BUKUR, me WI-FI, A/C, PARKIM PRIVAT.Vendodhja 4 km nga qendra e Sarandes,rruges qe shkon per Ksamil.
PER FOTO KLIKO NE FACEBOOK:
FLOWER HOUSE CATO
Per komunikim :
Cel 00355696803748 Viber& WhatsApp
Vel 00355695458884 Viber & WhatsApp
Cel 00306980126579 Viber & WhatsApp
FACEBOOK - KURI APARTAMENT APARTAMENT 2*1
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.