Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Apartament/banese me qera 2+1

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Hene, 15 Prill, 2024
PRANE QENDRES IRANIAN DHE KOMISARIATIT NR.1 TIRANE (Rruga Hoxha Tahsin, Tirane) (ka foto)

 45,000 LEK
JAP APARTAMENT 2+1 TE MOBILUAR TEK RESTORANT FRESKU (RESTORANT FRESKU, Tirane) (ka foto)

 35,000 LEK
Shtune, 13 Prill, 2024
PRANE KRYQEZIMIT TE RRUGES BARDHYL (Rruga Hoxha Tahsin, Tirane) (ka foto)

 45,000 LEK
PRANE QENDRES IRANIAN DHE KOMISARIATIT NR.1 TIRANE (Rruga Hoxha Tahsin, Tirane) (ka foto)

 43,000 LEK
JAP APARTAMENT 2+1 TE MOBILUAR TEK RESTORANT FRESKU (RESTORANT FRESKU, Tirane) (ka foto)

 35,000 LEK
Jap apartament 2+1 tek Vilat Amerikane (RRUGA 3 VELLEZRIT KONDI, Tirane) (ka foto)

 40,000 LEK


JAP 2+1 PRANE QENDRES TIRANES (Rruga Hoxha Tahsin, Tirane) (ka foto)

 43,000 LEK
Hene, 19 Shkurt, 2024
blini para të falsifikuara në internet Whatsapp +49 1521 4068335 (Tek fermentimi, Durres) (ka foto)

 200 €
Djele, 12 Nentor, 2023
Kerkohet apartament 2+1 per marrje me qera ne zonen e Freskut Tirane (Tek Fresku, Tirane)

 20,000 LEK
Hene, 26 Dhjetor, 2022
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK CONAD, PERASH (SHKODER , Shkoder) (ka foto)

 500 €
Premte, 23 Dhjetor, 2022
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK CONAD, PERASH (SHKODER , Shkoder) (ka foto)

 500 €
Enjte, 10 Nentor, 2022
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK PREK CALI (SHKODER, Shkoder) (ka foto)

 25,000 LEK
Merkure, 09 Nentor, 2022
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK PREK CALI (SHKODER, Shkoder) (ka foto)

 25,000 LEK
Hene, 11 Korrik, 2022


JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 DERGUT (SHKODER, Shkoder) (ka foto)

 20,000 LEK
Enjte, 07 Korrik, 2022
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 DERGUT (SHKODER, Shkoder) (ka foto)

 20,000 LEK
Hene, 06 Qershor, 2022
JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 2+1 NE SHKODER (SHKODER, Shkoder) (ka foto)

 20,000 LEK
JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 2+1 NE SHKODER (SHKODER, Shkoder) (ka foto)

 20,000 LEK
Merkure, 01 Qershor, 2022
SHITET APARTAMENT 2+1 SARREQ, SHKODER (SHKODER, Shkoder) (ka foto)

 88,485 €
Merkure, 18 Maj, 2022
SHITET APARTAMENT 2+1 SARREQ, SHKODER (SHKODER, Shkoder) (ka foto)

 88,485 €
Hene, 09 Maj, 2022
Jepet me qera 2+1 Yzberisht i lire nga 1 Qershori (Yzberisht, Tirane)

 25,000 LEK


SHTEPI PRIVATE 2+1 ME QIRA NE SHKODER (SHKODER, Shkoder) (ka foto)

 30,000 LEK
Premte, 06 Maj, 2022
SHTEPI PRIVATE 2+1 ME QIRA NE SHKODER (SHKODER, Shkoder) (ka foto)

 30,000 LEK
Marte, 03 Maj, 2022
KURI HOLIDAYS APARTAMENT 2+1 (SARANDE, Sarande) (ka foto)

 -
Premte, 22 Prill, 2022
OFROHET ME QIRA APARTAMENT 2+1 AFER SHKOLLES OSO KUKA, SHKODER (Dergut, Shkoder) (ka foto)

 20,000 LEK
Enjte, 21 Prill, 2022
OFROHET ME QIRA APARTAMENT 2+1 AFER SHKOLLES OSO KUKA, SHKODER (Dergut, Shkoder) (ka foto)

 20,000 LEK