Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1

Postimi# A75946

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament 1+1 me qira në Rus (Shkoder)

Postuar me: Premte, 09 Gusht, 2019  12:46
Skadon me: Djele, 17 Nentor, 2019  11:46
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 18,000 LEK
 
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1, tek Pallati me Hark, Rus.

Apartamenti ka sipërfaqe 56 m² dhe ndodhet në katin e dytë.

Ofron: – një sallon,

– një dhomë gjumi,

– një banjo,

– një ballkon.

Apartamenti është i shtruar me pllakë dhe jepet me qira i mobiluar.

🏷ÇMIMI: 18’000 lekë/muaj

——————————————-

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:

📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.