Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1

Postimi# A128613

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 QENDER, SHKODER (Parruc)

Postuar me: Premte, 17 Mars, 2023  12:18
Permiresuar me: Shtune, 18 Mars, 2023  12:31
Skadon me: Djele, 25 Qershor, 2023  13:18
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 22,000LEK
 

 

Sun Real Estate ofron me qira apartament 1+1 me:
📍Adresë: Ura Dervishbeg, Shkoder
📏Sipërfaqe: 65 m², kati V
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 nje dhome gjumi
– 🚽 nje banjo
–🌅 ballkon

–✔Hurja ofrohet e mobiluar.
–✔ Ashensor

-💶ÇMIMI: 22,000 leke/muaji
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355695292667
📞+355676666765
📧sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.