Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1

Postimi# A122612

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE RUS, SHKODER (SHKODER)

Postuar me: Enjte, 17 Nentor, 2022  13:14
Skadon me: Shtune, 25 Shkurt, 2023  13:14
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 130€
 

 

Sun Real Estate ofron me qira apartament 1+1 me:
📍Adresë: Rus, Shkoder
📏Sipërfaqe: 60 m² kati III
Përbëhet nga:
– 🛋 sallon dhe kuzhine
– 🛌 nje dhome gjumi
– 🚽 nje banjo
-🌅 ballkon

–✔ Ofrohet e mobiluar.
–✔ Ballkoni me pamje nga rruga kryesore.

💶ÇMIMI: 130 €/muaj
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
📞+355676666765
📞+355695292667
ose
📧sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.