Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1

Postimi# A113462

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE QENDER TE QYTET (SHKODER)

Postuar me: Hene, 06 Qershor, 2022  10:51
Skadon me: Merkure, 14 Shtator, 2022  10:51
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 20,000LEK
 

 

Sun Real Estate ofron me qira apartament 1+1 me:
📍Adresë: Pas Rektoratit, Shkoder
📏Sipërfaqe: 67, m², kati V
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🏨 nje dhome gjumi
– 🚽 nje banjo

–✔ Pjeserisht e mobiluar.
–✔ Kondicioner.

💶ÇMIMI: 20,000 leke/muaji
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
📞+355676666765
📞+355695292667
ose
📧sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.