Faqja Kryesore / Makina e Motorra / Te tjera

Postimi# A60718

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet parking prane Myslym Shyrit! (Myslym Shyri)

Postuar me: Merkure, 05 Shtator, 2018  14:11
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:29
Skadon me: Premte, 14 Dhjetor, 2018  13:11
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 25,000€
 

 

Shitet 1 (nje) post parkimi ne katin ( -2) te nje pallati banimi prane Rr. “Myslym Shyri”. Ndodhet ne zone qendrore, te sigurte ku eshte i nevojshem parkimi i automjeteve. Cmimi i negociueshem. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : DH231117-03
http://homeplus.al/property/shitet-parking-prane-tregut-cam/Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.