Faqja Kryesore / Makina e Motorra / Te tjera

Postimi# A59109

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Iveco Daily 35C12 2006 LEK 268000

Postuar me: Enjte, 31 Gusht, 2017  08:47
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:29
Skadon me: Shtune, 09 Dhjetor, 2017  07:47
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 268,000LEK
 

 

Diezel, E bardhë, 160000 km 2.300 cc, 120 cv Euro 3 3 vende = 3.5 ton; MTT, bosht të dyfishtë, burime të dyfishta, kuti çeliku, dimensione e poshtme = 3.20 m / 2.10 m, shpejtësia manuale e shpejtësisë 5 + 1, klimatizim, dritare dhe pasqyra, mbyllje qendrore, , ASR, radio-CD, goma shumë të mira etj.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.