Faqja Kryesore / Makina e Motorra / Te tjera

Postimi# A37512

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shiten Dy Autofshesa (Vlore)

Postuar me: Marte, 10 Qershor, 2014  20:35
Permiresuar me: Premte, 12 Shtator, 2014  11:54
Skadon me: Enjte, 18 Shtator, 2014  20:35
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 15,000€
 

 

Per mbyllje aktiviteti shesim dy autofshesa te markeave MAN dhe BUCHER te vitit 1998, ne gjendje shume te mire teknke, me siistem aspirim funksjonal dhe te perdorura shume pak. Me nafte, kambio automatke .....

KONTAKT:

Alim MUSARAJ

069 74 81 661Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.