Faqja Kryesore / Makina e Motorra / Motorra

Postimi# A144946

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet HARLEY-DAVIDSON IRON883 2020okazion 12700€ (Plazhi ura e dajlanit)

Postuar me: Premte, 03 Nentor, 2023  21:53
Skadon me: Djele, 11 Shkurt, 2024  21:53
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 12,700€
 

 

Shitet motorr Harley-Davidson ne gjendje jashte mase te mire pothuajse i ri fare sepse ka shume pak km gati 2000km aq sa nuk eshte shtruar akoma.
Motorri eshte modeli Iron XL883N ,
viti 2020
me kuti shpejtesie manuale,
me lende djegese benzine,
me fuqi 40kw,
me 4cilindra,
2akse
ngjyre e zeze dhe me TEk shale
dhe me full extra
Ne gjendje absolute te mire ngel vetem per ta shijuar
Shitet 12700€
Per detaje na kontaktoni ne 00355698496530Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.