Faqja Kryesore / Makina e Motorra / Vetura

Vetura

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Interneti i ngadalte? FSHEH FOTOT
Cmimi
Marte, 13 Maj, 2014
Mercedes C 200 NAFT (Lagja Xhevdet Nepravishta, Lushnje) (ka foto)

 5,200 €
Premte, 09 Maj, 2014
ford galaxy 1.9 (fier, Fier) (ka foto)

 3,500 €
Djele, 04 Maj, 2014
fiat tipo 1.1 (Qendra Kristal, Tirane)

 500 €
Djele, 20 Prill, 2014
shes ford focus 1.8 nafte me portobagazh (Stacioni i trenit, Durres) (ka foto)

 2,200 €
Merkure, 16 Prill, 2014
Volkswagen Passat 3B5 Variant, 2.3 Kubik (Duke filluar nga korriku ne Tirane., Tirane) (ka foto)

 1,800 €
Djele, 23 Mars, 2014
Volkswagen passat 1.9TDI €2200 viti 2002 (Kamez , Tirane)

 2,000 €
Shtune, 22 Mars, 2014
F.I.A.T. Punto nafte (Tirane) (ka foto)

 2,900 €
Djele, 02 Mars, 2014
Ford Focus 2002 (Qendra Kristal, Tirane)

 3,000 €
Merkure, 15 Janar, 2014
shitet ford focus 1.8 nafte e 2002-it (Komuna-Mollas-Elbasan, Elbasan) (ka foto)

 3,200 €
Djele, 29 Dhjetor, 2013
Okazion-Peugeot 206 1.4 -01-Taksa te paguara-ose nderrohet (Fier, Fier) (ka foto)

 2,150 €
Merkure, 11 Dhjetor, 2013
Benz A140, benzine dhe gaz. Dokumenta deri ne dhjetor 2013 (Tek porcelani, Tirane) (ka foto)

 2,500 €
Enjte, 05 Dhjetor, 2013
Durres,Mercedes-Benz C 220 cdi -02 OKAZION , 4900Euro (Durres, Tirane) (ka foto)

 5,800 €
Hene, 04 Nentor, 2013
Shes Ford Mondeo me Portabagazh (Tek spitali, Durres)

 2,500 €
Merkure, 30 Tetor, 2013
Ford Focus 2000 tddi (Tirane) (ka foto)

 430 LEK
Marte, 29 Tetor, 2013
Renault Megane Scenic (Pogradec, Pogradec)

 -
Premte, 25 Tetor, 2013
Opel Corsa, automatike, benzine (Tirane)

 -
Volkswagen Polo viti 2003, motorr 1.4, benzine (Tirane)

 -
Renault Megane, viti 2003, motorr 1.9, nafte (Tirane)

 -
Ford Focus (Tirane)

 -
Opel Zafira 2000, manuale, diesel (Tirane)

 -
Golf IV (Tirane)

 -
Volkswagen Passat, kambio manuale, nafte (Tirane)

 -
BMW 320, kambio manuale, 2000 CV, nafte (Tirane)

 -
Audi A4, automatike (Tirane)

 -
Opel Corsa (Tirane)

 -