Faqja Kryesore / Makina e Motorra / Vetura

Postimi# A87475

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Benz CLS 350 CDI EXTRA FULL AMG viti 2012, automat, 23500 euro

Postuar me: Shtune, 05 Shtator, 2020  20:56
Permiresuar me: Shtune, 05 Shtator, 2020  21:43
Skadon me: Hene, 14 Dhjetor, 2020  19:56
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 23,500 €
 
Shitet Benz CLS 350 CDI 4 MATIC EXTRA FULL AMG LINE, viti 2012; kambio automatike; ngjyre e bardhe; kompjuter bordi, klima bi-zone; timon Sport elektrik; navi origjinal me ekran te madh; xhama-pasqyra elektrike; 10 airbag; 259.000 km origjinale me libër servisi tek M.Benz ne Zvicer; disqe R 19" AMG; goma te reja 100%; airmatic; distronic plus, bas plus, pre-safe; interiori me dru te zi; interior lekure me qepje; tavani i zi; sensore parkimi; kamer prapa; AMG line; tapeta origjinal AMG; fenere full Led dhe Bi-Xenon; Keyless Go (hapet/mbyllet, ndizet pa celes); sunroof (baxha xhami); ngrohje/ftohje sediljesh; adaptive brake Hold; airbag anesor, tek tavani dhe tek gjunjet; xhama te zinj origjinale; analog clock; Sport Package; Navigator, Multimedia, hardisk, bluetooth, telefon, CD; Attention Assist (Alarm kur je i lodhur ne timon); Line Assist (dridhje timoni kur del nga rruga); dera garahi (parkimi) me memorie tek pasqyra; hapje/mbyllje bagazhi me buton; timon Sport Electric; Paketa F1; pasqyra dhe rripi i sigurimit pershhaten pas vendosjes; gome rezerve dhe pajisjet e servisit; ne gjendjeperfekte motorrike-xheneorike, ekonomike, me dogane, taksa te sapoprera, e sapoardhur nga Zvicra,e paperdorur ne Shqiperi. Cmimi 23500 Euro. Mund te nderrohet me makine deri 8000 euro) plus diferencen. Cel. 0682627333.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB