Faqja Kryesore / Sherbime / Mjekesore & Masazhe

Mjekesore & Masazhe

 
Kerko
Titulli
Shfaq fotot
Hene, 27 Shtator, 2021
Kërkoj masazhere me pagesë (Prizren, Prishtinë, Gjakovë..., Prizren)

Enjte, 02 Shtator, 2021
Pyetje (Prishtine ose Prizren, Prishtine)

Djele, 11 Korrik, 2021
Kerkoj Masazhere (Prizren, Prizren)

Shtune, 03 Korrik, 2021
Searching for sensual massage (Tirane)

Enjte, 01 Korrik, 2021
masazhe per zonja (Prishtine)

Hene, 19 Tetor, 2020
Masazh relaksuse (Ulpiane, Prishtine)

Djele, 16 Shkurt, 2020


masazh vetem per femna prej moshes +18 deri 50 (Prishtin, Prishtine)

Enjte, 14 Nentor, 2019
Cyanide kaliumi si pilula ashtu edhe pluhuri KCN 99,99% (Tek unaza e re, Tirane) (ka foto)

Hene, 07 Tetor, 2019
Masazhere femer kerkohet (Kosove, Prishtine)

Shtune, 06 Korrik, 2019
Gyrbetqari kërkon femër për takime sekrete (Prishtine)

Shtune, 16 Mars, 2019
Kerkoj nje femer masazhore per qmim sesht problem ... (Prishtine)

Enjte, 14 Mars, 2019
masazh vetem per femna (Dardani, Prishtine)

Djele, 03 Shkurt, 2019
Masazhus (Velania, Prishtine)

Marte, 25 Shtator, 2018


Swiss Massage Ofrone pune (Prishtine, Tetove)

Marte, 21 Gusht, 2018
Knej ka Ferizaji ne kerkim te naj femre per shoqni (Qender, Ferizaj)

Midis Prishtine kerkoj masazhiere (Prishtine)

Shtune, 24 Mars, 2018
Kerkoj nje femer per masazh privat (Prishtine, Prishtine)

Merkure, 14 Shtator, 2016
Masazh erotike/relax (Prishtine) (ka foto)

Merkure, 24 Gusht, 2016
Ofroj masazh relax dhe erotike / diskrecioni 100% (Prishtine)

Shtune, 20 Gusht, 2016
Ofroj masazh relax dhe erotike / diskrecioni 100% (Prishtine) (ka foto)

Premte, 22 Korrik, 2016


Ofroj massazh relax dhe erotic (Prishtine) (ka foto)

Premte, 24 Qershor, 2016
Ofroj masazh erotic dhe relax (Prishtine) (ka foto)

Merkure, 10 Shkurt, 2016
kerkoje mesazhere (Prishtine)

Djele, 01 Mars, 2015
OFROJ MASAZH PER FEMRA (Ulpiane, Prishtine)

Premte, 06 Shkurt, 2015
OFROJ MASAZH PER FEMRA (Prishtine dhe krejt Kosoven, Prishtine)