Faqja Kryesore / Sherbime / Estetika

Estetika

 
Kerko
Titulli
Interneti i ngadalte? FSHEH FOTOT
Premte, 08 Nentor, 2019
Shitet biznesi "Qender Estetike" (Bllok, Tirane) (ka foto)

Enjte, 27 Shkurt, 2014
Bejm masazhe relaksuese vetem per femra. Cmimi per ni ore masazhe 10 euro. Per masazhe mund te vim e (Prishtine)

Djele, 10 Shkurt, 2013
SHITET BIZNESI I NJE SALLON ESTETIKE (Tek ish blloku, Tirane)

Djele, 03 Shkurt, 2013
Fustane nusèrie ,ceremonie & cocktail ''for lovely occasion'' dhe aksesorè casual moda (Korce , Korce) (ka foto)

Merkure, 21 Nentor, 2012
"MillionHair Salon" rezervon supriza per look-un tuaj (Tirane)