Faqja Kryesore / Sherbime / Babysitter

Babysitter

 
Kerko
Titulli
Shfaq fotot
Shtune, 15 Janar, 2022
Pershedetje kerkojm ni F per tu kujdeset per 3 thmi ne zvicer shum paga mir (Prizren)

Djele, 06 Tetor, 2019
Ofertë serioze për hua buchokmariia@gmail.com (Mali i Zi) (ka foto)

Merkure, 13 Qershor, 2018
oferta punësimi (Tirane) (ka foto)

Hene, 15 Maj, 2017
KERKOJME NJE VAJZE 18 DERI 35 VJEC,PER PUNESIM NE GREQI (ATHENS, Tirane) (ka foto)

Djele, 19 Shkurt, 2017
Kujdes per femijet ne zvicerr (Lozan zvicerr, Tirane)

Merkure, 25 Janar, 2017
punojnë dhe jetojnë në SHBA (Berat) (ka foto)Oferta Job në dispozicion (Gjilan) (ka foto)

Oferta Job në dispozicion, (Durres) (ka foto)

Marte, 28 Prill, 2015
Sexy shop (Dardani, Prishtine) (ka foto)

Produkte erotike (Dardani, Prishtine)

Produkte erotike (Dardani, Prishtine)

Djele, 04 Nentor, 2012
KUJDESTARE PER FEMIJE (Bregu i diellit, Prishtine)