Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Te tjera ne shitje

 
Kerko
  Cmimi: te
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Marte, 24 Nentor, 2015
TRUALL PËR NDËRTIM KOMERCIAL DHE BANIM. (FERIZAJ RUGA E NERODIMES 24, Ferizaj)

 260,000 €
Hene, 15 Qershor, 2015
Toka ne shitje (Krstovac, Peje) (ka foto)

 -
Djele, 28 Korrik, 2013
Komplot për shitje Bërnicë e Potmshe Pristhinë ( Bërnicë e Poshtme, Prishtine)

 -
Marte, 23 Tetor, 2012
www.portaliprona.com (Ferizaj, Ferizaj)

 -
Hene, 27 Gusht, 2012
Hitno (Istok, Peje) (ka foto)

 -
Merkure, 15 Gusht, 2012
Shes 5 ari truallë në Fushë Kosovë bashkë më shtëpi (Fushë Kosovë, Prishtine) (ka foto)

 -