Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 3+1

Postimi# A30395

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Banesat ne nje objekt te posaperfunduar (Qendra Prizrenit, Prizren)

Postuar me: Djele, 07 Prill, 2013  12:47
Permiresuar me: Merkure, 10 Korrik, 2013  02:36
Skadon me: Marte, 16 Korrik, 2013  12:47
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Shiten edhe 5 banesa te fundit ne nje Objekt te posaperfunduar. Objekti gjindet ne lagjen perballe Katedrales vetem 250m nga Qendra e Prizrenit, Shadrvani. Banesat jane me 75m2 deri ne 100m2 ne kate te ndryshme. Te gjitha jane me dy dhoma fjetje, sallon, kuzhine, banjo, terase te mbuluar dhe garazhe nentoksore te mbyllur. Niveli arkitektonik i larte dhe i pakrahasueshem me ndertimet tjera ne rajon.
Informatat me te hollesishme neVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.