Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A26330

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
shitet banesa ne ulpiane (Ulpiane, Prishtine)

Postuar me: Djele, 12 Gusht, 2012  10:51
Permiresuar me: Merkure, 14 Nentor, 2012  14:13
Skadon me: Marte, 20 Nentor, 2012  09:51
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 7,500 €
 
SHes banesen ne Ulpiane kati i katert 73m katror:renditja nje dhome gjumi , nje dhome per femije, salloni i madh me kuzhine dy banjo nje ballkon si dhe shpajzi jashte hapesires te baneses. Cmimi 75000
kontakto beni
044143810Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.