Hyr te NumerNje

Per te pare postimet ne kete kategori, ju lutemi te logoheni duke klikuar linkun me poshte!
Hyr te NumerNje.com

Ne rast se nuk keni nje llogari te Numernje, mund te regjistroheni nepermjet linkut me poshte!
Regjistrohu

Nese nuk jeni i interesuar, klikoni linkun me poshte!
Shko ne faqen kryesore


   Faqja Kryesore / Kosove / Martohu me mua /

Postimi# A60192

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kerkoj Femer per Martes (Prishtine)

Postuar me: Djele, 29 Tetor, 2017  23:51
Permiresuar me: Hene, 30 Tetor, 2017  19:11
Skadon me: Djele, 26 Korrik, 2020  00:51
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Emri: Rroni
Mbiemri: Gashi
Mosha vjec: 34
Besimi fetar: Mysliman
Gjatesia cm: 190
Arsimimi: Master
Qyteti: Prishtin
 
Pershendetje Jam 34 vjeqar nga Prishtina,Simpatik i dashur me njerzit ,Human dhe shum i sinqert. Jam i punsuar dhe me gjendje te mir ekonomike.kam apartamentin tim personal.

Kerkoj Femer per Martes por qe jeton ne EU

me shkruani ne email qe te kemi mundesi te njoftohemi me gjersishtVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB