Hyr te NumerNje

Per te pare postimet ne kete kategori, ju lutemi te logoheni duke klikuar linkun me poshte!
Hyr te NumerNje.com

Ne rast se nuk keni nje llogari te Numernje, mund te regjistroheni nepermjet linkut me poshte!
Regjistrohu

Nese nuk jeni i interesuar, klikoni linkun me poshte!
Shko ne faqen kryesore


   Faqja Kryesore / Kosove / Martohu me mua /

Postimi# A56633

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Lidhje martesore (Gjermani, Prishtine)

Postuar me: Enjte, 04 Maj, 2017  01:30
Permiresuar me: Premte, 30 Mars, 2018  19:42
Skadon me: Hene, 12 Gusht, 2019  01:30
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Une jam Arijana 37 Vjeqare dhe jetoj ne gjermani 15Vite!
ketu kerkoj Lidhje Serioze martesore ,une kam qen e martuar dhe ekam nje Femi ,
fatkeqsisht femi nuk mundem me te Lindi nese me kupton naj mashkull te jeton me Mua pa femi athere lajmrohu ,une jam me origjin nga Kosova .
mashkllin qe e kerkoj duhet te jesh i moshes 35 deri 41 Vjeqar por te lutem jo te jesh i
shemtuar ose i pa paster ose i trash dhe mos te kesh femi ,nese ke Femi tua mos u lajmrero
ne mundem te jetojm mir ne Gjermani se bashku .
ju lutem vetem ata me origjin Kosove.
Ne mundem edhe me naj Shtet tjeter te jetojm sepse kam Nenshtetsi Gjermane dhe
mundem ku te dua te jetoj si pershembull zvicer Norvegji Suedi etj flm.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.