Hyr te NumerNje

Per te pare postimet ne kete kategori, ju lutemi te logoheni duke klikuar linkun me poshte!
Hyr te NumerNje.com

Ne rast se nuk keni nje llogari te Numernje, mund te regjistroheni nepermjet linkut me poshte!
Regjistrohu

Nese nuk jeni i interesuar, klikoni linkun me poshte!
Shko ne faqen kryesore


   Faqja Kryesore / Kosove / Martohu me mua /

Postimi# A52459

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
kam deshir te gjej shpirtin tim binjak (Prishtine)

Postuar me: Premte, 23 Shtator, 2016  17:47
Permiresuar me: Premte, 23 Shtator, 2016  17:48
Skadon me: Enjte, 20 Qershor, 2019  17:47
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Emri: feriz
Mbiemri: ,
Mosha vjec: 31
Besimi fetar: Mysliman
Gjatesia cm: 180
Arsimimi: .
 
pershendetje jam ferizi nga prishtina jam 31 vjeqar kam deshir te gjej shpirtin tim binjak nje vajz per martes kam shtepin time puntorin time merem me regullimin e makinave jetoj me mamin dhe nje moter kam deshir te martohem sa me par te gezoj mamin me nje femije kur te nai fale i lumi All-llah una kam dhe banesen kee parku i qytetit dua qup te shpies i mire pres fatin e jetes timeVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.