Faqja Kryesore / Kosove / Kerkoj Pune

Kerkoj Pune

 
Kerko
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Shfaq fotot
Hene, 27 Nentor, 2017
Pune per te gjithe (Prishtine)

Djele, 26 Nentor, 2017
fito 100$ per 24h (Ulpiane, Prishtine)

Shtune, 25 Nentor, 2017
fito 100$ per 24h (mitrovice, Mitrovice)

Premte, 05 Maj, 2017
King Massage shpall konkur pune (Prishtine)

Marte, 27 Dhjetor, 2016
kerkoj pune si menagjer agjent tregtar mbi 25 vite pervoj pune (peje, Peje)

Enjte, 02 Qershor, 2016
Vacancy Announcement - Executive Director (Prishtine) (ka foto)

Hene, 07 Dhjetor, 2015
OFERTA PER SUPER SEX per femra ne kosove (Dardani, Prishtine)

Premte, 16 Tetor, 2015
Sex (Prishtine, Ferizaj)

Hene, 15 Qershor, 2015
KAMINA,FURRA,GRILLA (Prishtine, Prishtine) (ka foto)

Hene, 27 Prill, 2015
Call Agent (Te xhamija e kater Llullave, Prishtine) (ka foto)

Djele, 30 Nentor, 2014
kerkoj pune menagjer,asis,administrim,etj 22 vite pervoj pune (peje, Prishtine)

Hene, 16 Qershor, 2014
Mjeshter ne punimin e REZINES , EKSPERIENCE SHUME VJECARE (Prishtine dhe ne per EVROPE, Prishtine)

Hene, 05 Maj, 2014
Kerkoj pune, jam msc. (master) i Ndertimtarise (Bregu i diellit, Prishtine) (ka foto)

Hene, 27 Janar, 2014
kerkojm komplekse banesore per mirembajtje (Prishtine)

Hene, 04 Nentor, 2013
Kerkoj pun Ferizajasja (Ferizaj, Ferizaj)

Shtune, 05 Tetor, 2013
FIRMA GASHI BEJM RREGULLIMIN E KOPSHTEVE ME KUBZA KOCKA BETONI MUNTIMIN E KERAMIKAVE PLLAKAVE (PRISHTIN MALISHEVE FUSHKOSOV KLIN , Prishtine) (ka foto)

Merkure, 07 Gusht, 2013
kerkoj pun si roje te ndonje objekti (ku do ne prishtine, Prishtine)

Merkure, 03 Korrik, 2013
Nivelizime dhe Izolime 045 43 30 20 (Prishtine) (ka foto)

Marte, 11 Qershor, 2013
FIRMA GASHI BEJM RREGULLIMIN E KOPSHTEVE ME KUBZA KOCKA BETONI MUNTIMIN E KERAMIKAVE PLLAKAVE (Velania, Prishtine) (ka foto)

Marte, 04 Qershor, 2013
FIRMA GASHI BEJM RREGULLIMIN E KOPSHTEVE ME KUBZA KOCKA BETONI MUNTIMIN E KERAMIKAVE PLLAKAVE (ter kosoven , Prishtine) (ka foto)

Shtune, 11 Maj, 2013
FIRMA GASHI NE SELI NE ITALIDHE NE PRISHTIN BEJM RREGULLIMIN RINOVIMIN E BANJOV TERASA KUZHINA ( krym pun ne ter kosoven, Prishtine) (ka foto)

Premte, 10 Maj, 2013
kerkoj pune si asistent administrativ,menaxher, kamarjer,agjent tregtar mbi 22 vite perv0j pune (peje, Peje) (ka foto)

Enjte, 11 Prill, 2013
Kerkoj pune si absolvent i informatikes (Mitrovice, Mitrovice)

Marte, 26 Mars, 2013
bejm rregullimin rinovimin me qeramika pllaka kocka (Dardani, Prishtine) (ka foto)

Premte, 15 Mars, 2013
kerkoje vend pune si tapicier kolltuqesh kend poli... (Prishtine)