Faqja Kryesore / Kosove / Elektronike

Elektronike

 
Kerko
 
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Shfaq fotot
Enjte, 29 Gusht, 2019
Apple iPhone X 64GB 256GB Sim Unlocked falas. (Prishtine) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

Djele, 18 Qershor, 2017
VIDEO MBYKQYRJE DHE SISTEME TE ALARMIT (Prishtine) (ka foto)  - Elektronike / Te tjera

Hene, 08 Maj, 2017
Kompjuterë komplet (Dardani, Prishtine) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

Marte, 24 Janar, 2017
PROGRAMI I PAGAVE PG-2017 »»» është Falas! (Dardani, Prishtine) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

Hene, 07 Nentor, 2016
Apple iPhone 7 Plus 256GB Premium Jet Black (Mitrovice) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

Djele, 23 Tetor, 2016
Samsung galaxy S6 Edge (Dardani, Prishtine) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

Enjte, 02 Korrik, 2015
HDMI kabell per Samsung Galaxy S3 dhe Samsung Galaxy Note 2 (Prishtine) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

Marte, 23 Qershor, 2015
PROGRAMI PËR LLOGARITJEN E PAGAVE »»» ËSHTË FALAS ! (Dardani, Prishtine) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

Enjte, 21 Maj, 2015
frigorifer (ferizaj, Ferizaj) (ka foto)  - Elektronike / Te tjera

Hene, 13 Prill, 2015
Shitet Ram Memory 2GB DDR2 (Qender, Prishtine)  - Elektronike / Kompiuter e software

Premte, 28 Nentor, 2014
huawei y330 (gjilan, Gjilan) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

Merkure, 04 Dhjetor, 2013
SHES URGJENTISHT KINDEL FIRE HD 8.9 16GB (Ulpiane, Prishtine) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

Merkure, 30 Tetor, 2013
Elektro City Prishtine (Prishtine) (ka foto)  - Elektronike / Te tjera

Merkure, 20 Mars, 2013
Kran per kamere / camera crane (Prizren, Prizren) (ka foto)  - Elektronike / Fotografi e video

Marte, 05 Mars, 2013
makin qepse (peje, Peje)  - Elektronike / Te tjera

Marte, 19 Shkurt, 2013
TAXI-MIR LIR EDHE JASHT KOSVE (FERIZAJ, Kacanik) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

Premte, 14 Shtator, 2012
Shes Urgjentisht Dell Laptop Latitude D630 (Ulpiane, Prishtine) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

Shes Urgjentisht nje Hard Drive 1TB USB 3.0 External 2.5 (i RI) (Ulpiane, Prishtine) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

Shtune, 25 Gusht, 2012
Ipad 3 (Prishtine)  - Elektronike / Kompiuter e software