Faqja Kryesore / Kosove / Oferta pune / shitje - marketing

shitje - marketing

 
Kerko
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Shfaq fotot
Merkure, 24 Qershor, 2020
Internet Bastet edhe Kazino e reja me MGA licencë po kërkon Affiliate / Partnerët për të bashk (Kosove, Evropa, Prishtine) (ka foto)

Merkure, 24 Korrik, 2019
Agjent Shitje (Kosova, Prishtine) (ka foto)

Merkure, 16 Gusht, 2017
Kerkohet Agjent/Agjente ne terren per Depo Dentare (Prishtine, Prishtine)

Marte, 25 Prill, 2017
Kerkohet Agjent shitje ne terren per produkte Dentare (Prishtine, Prishtine) (ka foto)

Shtune, 13 Shkurt, 2016
prodhojm dhe shesim kese per firmen tuaj (peje, Peje)

prodhojm dhe shesim kese per firmen tuaj (peje, Peje)

Merkure, 06 Shkurt, 2013
Menaxher/e per Kosove/Shqiperi/Maqedoni (Prishtine) (ka foto)

Hene, 14 Janar, 2013
Agjent i shitjes - vend i lire pune (Lagja e spitalit, Prishtine)

Merkure, 17 Tetor, 2012
Propozimi... për një të ardhme më të mirë ... (PRISHTINE, Prishtine) (ka foto)

Enjte, 27 Shtator, 2012
Specialist Marketingu dhe Shitjesh (Prishtine, Prishtine) (ka foto)

Specialist Marketingu dhe Shitjesh (Prishtine, Prishtine) (ka foto)

Premte, 14 Shtator, 2012
FM GROUP ALBANIA (Prishtine) (ka foto)

Marte, 04 Shtator, 2012
OFROJ VEND PUNE PART-TIME ose FULL-TIME MARKETING (Pejë - KOSOVE, Peje)

Shtune, 25 Gusht, 2012
FM GROUP WORLD (SHQIPERI & KOSOVE, Prishtine) (ka foto)