Faqja Kryesore / Kosove / Oferta pune

Oferta pune

 
Kerko
 
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Shfaq fotot
Djele, 21 Korrik, 2019
Kerkohen pastruse dhe ndihmese kuzhinjere ne Ulqin (Prishtine)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Enjte, 11 Korrik, 2019
REALIZIMI I PROJEKTIT: Me UNICREDIT (Dardani, Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Shtune, 23 Mars, 2019
Fitoni para nga llogaria juaj në Facebook , 100 deri 500 $ ne muaj (Bregu i diellit, Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Hene, 24 Shtator, 2018
Swiss Massage (Prishtine, Prishtine)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Swiss Massage (Prishtine, Prishtine)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Swiss Massage (Prishtine, Prishtine)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Marte, 04 Shtator, 2018
page mujore sipas marreveshjes per zonja, zonjusha apo studente (Kosove, Prishtine)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Merkure, 08 Gusht, 2018
kerkoj mashkull te ri te bukur per pune fizike (Prishtine)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Hene, 07 Maj, 2018
femer per pun dhe takime intime (ulqin , suedi, Prishtine)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Hene, 19 Shkurt, 2018
Kerkoj nje pastruse shtepije (Gjakovë, Gjakove)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Enjte, 08 Shkurt, 2018
kerkoj pune si menagjer 25 vite pervoj pune (peje, Peje) (ka foto)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Marte, 12 Dhjetor, 2017
Kerkohet Ndihmese e stomatologut ose teknike e dhembeve (Ne qender tek Qafa, Prishtine)  - Oferta pune / mjekesi - personel sanitar

Premte, 01 Dhjetor, 2017
Pune e pa lodhshme (Global, Prishtine)  - Oferta pune / informatike - telecom

Hene, 27 Nentor, 2017
Pune per te gjithe (Prishtine)  - Oferta pune / informatike - telecom

Marte, 19 Shtator, 2017
Nivelizim te dyshemeve-ibercuk ( 044 445 397, Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Merkure, 16 Gusht, 2017
Kerkohet Agjent/Agjente ne terren per Depo Dentare (Prishtine, Prishtine)  - Oferta pune / shitje - marketing

Marte, 15 Gusht, 2017
Kerkojme Ekonomiste per Depo Dentare (Prishtine, Prishtine)  - Oferta pune / kontabilitet - finance

Djele, 30 Korrik, 2017
Punë Nga Shtëpia Ndermjet Interneti Online (Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Merkure, 28 Qershor, 2017
kerkoj assistente personale (Prishtine, Prishtine)  - Oferta pune / zyre - sekretari

Shtune, 10 Qershor, 2017
Konkurs pune per Optometrist ne Optika&More (Qendra Tregtare Albanica, Gjilan, Kosove, Gjilan) (ka foto)  - Oferta pune / mjekesi - personel sanitar

Konkurs pune per Optometrist ne Optika&More (Prishtine, Kosove, Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / mjekesi - personel sanitar

Hene, 05 Qershor, 2017
CALL AGENT FROM HOME (Home, Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Djele, 04 Qershor, 2017
ATTMobile shop center (Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / informatike - telecom

Djele, 28 Maj, 2017
Kerkoje punetor per pune te kopshtit (Lipjan, Lipjan)  - Oferta pune / pune krahu - punetor

Marte, 25 Prill, 2017
Kerkohet Stomatolog per Depo Dentare (Prishtine, Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / mjekesi - personel sanitar