Faqja Kryesore / Kosove / Sherbime / Mjekesore & Masazhe

Mjekesore & Masazhe

 
Kerko
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Shfaq fotot
Hene, 07 Tetor, 2019
Masazhere femer kerkohet (Kosove, Prishtine)

Merkure, 07 Gusht, 2019
kerkoj fizioterapeut personal (Kosove, Prishtine)

Merkure, 31 Korrik, 2019
masazhe per zonja (Prishtine)

Shtune, 06 Korrik, 2019
Gyrbetqari kërkon femër për takime sekrete (Prishtine)

Shtune, 16 Mars, 2019
Kerkoj nje femer masazhore per qmim sesht problem ... (Prishtine)

Enjte, 14 Mars, 2019
masazh vetem per femna (Dardani, Prishtine)

Djele, 03 Shkurt, 2019
Masazhus (Velania, Prishtine)

Marte, 21 Gusht, 2018
Knej ka Ferizaji ne kerkim te naj femre per shoqni (Qender, Ferizaj)

Midis Prishtine kerkoj masazhiere (Prishtine)

Shtune, 24 Mars, 2018
Kerkoj nje femer per masazh privat (Prishtine, Prishtine)

Merkure, 14 Shtator, 2016
Masazh erotike/relax (Prishtine) (ka foto)

Merkure, 24 Gusht, 2016
Ofroj masazh relax dhe erotike / diskrecioni 100% (Prishtine)

Shtune, 20 Gusht, 2016
Ofroj masazh relax dhe erotike / diskrecioni 100% (Prishtine) (ka foto)

Premte, 22 Korrik, 2016
Ofroj massazh relax dhe erotic (Prishtine) (ka foto)

Premte, 24 Qershor, 2016
Ofroj masazh erotic dhe relax (Prishtine) (ka foto)

Merkure, 10 Shkurt, 2016
kerkoje mesazhere (Prishtine)

Djele, 01 Mars, 2015
OFROJ MASAZH PER FEMRA (Ulpiane, Prishtine)

Premte, 06 Shkurt, 2015
OFROJ MASAZH PER FEMRA (Prishtine dhe krejt Kosoven, Prishtine)

Marte, 13 Janar, 2015
Masazhe sensuale nga profesionisti. Konfidencialiteti ne rend te pare (Prishtine dhe Kosove , Prishtine)

Shtune, 03 Janar, 2015
ofroj masazh (xxx, Prizren)

Premte, 05 Dhjetor, 2014
kerkoj masazhere (Kosove, Prishtine)

Hene, 01 Dhjetor, 2014
Bejm masazhe relaksuese vetem per femra. Cmimi per ni ore masazhe 10 euro. Per masazhe mund te vim e (Prishtine)

Shtune, 08 Mars, 2014
Masazher profesional (Lagja e spitalit, Prishtine)

Enjte, 06 Shkurt, 2014
jam mashkull kerkoj masazhere (Bregu i diellit, Prishtine)

Shtune, 02 Nentor, 2013
MASAZH EROTIKE DHE RELAX VETEM PER FEMRA (Prishtine, Prishtine) (ka foto)