Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Shes vila ose shtepi

 
Kerko
  Cmimi: te
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Premte, 24 Janar, 2020
🏠 Shitet shtepi Private 3 kateshe sip 130m2 per kate + Dyqan sip 160m2 (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 250,000 €
Djele, 12 Janar, 2020
Oferta e kredisë së parave ndërmjet kënaqësisë së veçantë brenda 48 orëve (Elbasan) (ka foto)

 -
Merkure, 04 Dhjetor, 2019
🤩Zbritje cmimi -20.000€🤩 (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 135,000 €
Marte, 19 Nentor, 2019
🏠 Shitet Vile 3 kateshe (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 215,000 €
Enjte, 14 Nentor, 2019
Shiten vila me sp te ndryshme (Tirane, Tirane) (ka foto)

 550,000 €
Djele, 10 Nentor, 2019
SHES SHTEPI PRIVATE NE INSTITUT. 90M2 NDERTIM DHE 298M2 OBORR. (NE INSTITUT, 100M NGA URA DHE STACIO, Tirane)

 -
SHITET VILE LUKSOZE NE VISHJE TIRANE (Vishaj, Tirane. 3km nga TEG, Tirane) (ka foto)

 -
Enjte, 07 Nentor, 2019
Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, (Gjiri Lalzit, Durres) (ka foto)

 240,000 €
Shitet Vile tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro ! (Gjiri Lalzit, Durres) (ka foto)

 189,000 €
Merkure, 23 Tetor, 2019
🏡Shitet objekt biznesit 3 katesh (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 260,000 €
🏡Shitet objekt biznesit 3 katesh (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 260,000 €
Merkure, 16 Tetor, 2019
🏠 Shitet super objekt 4 katesh (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 400,000 €
Merkure, 09 Tetor, 2019
VILE + Toke ne shitje te Kodra e Priftit! (Kodra e Priftit, Tirane) (ka foto)

 550,000 €
Merkure, 11 Shtator, 2019
Durres, shes Vile 2+1+A+BLK 120 m²Gjiri i Lalzit (Gjiri i Lalzit, Durres) (ka foto)

 189,000 €
Premte, 06 Shtator, 2019
🏠 Shitet shtepi private 2 Kateshe stil Amerikan sip 385m2 sip toket 1600m2 (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 360,000 €
Marte, 03 Shtator, 2019
Shtëpi private për shitje në Xhabiej (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 145,000 €
Enjte, 29 Gusht, 2019
Shtëpi private në shitje tek Ura e Thive (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 130,000 €
Merkure, 28 Gusht, 2019
Truall për shitje në Perash (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 6,900,000 LEK
Shtëpi private në shitje në Rus (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 180,000 €
Merkure, 21 Gusht, 2019
Shtëpi private 3+1 në shitje te Mëhalla e Çakajve (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 5,200,000 LEK
Marte, 20 Gusht, 2019
Shtëpi private në shitje në Bahçallëk (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 77,000 €
Hene, 05 Gusht, 2019
Shtëpi private për shitje në rrugën “Shasi”. (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 10,000,000 LEK
Djele, 04 Gusht, 2019
Vlore, shitet shtepi 1 katshe, 104 m² me oborr 500 m2 32.000 Euro (Fshati Mifol) (Mifol Vlore, Vlore) (ka foto)

 32,000 €
Shtune, 03 Gusht, 2019
Shtëpi private në shitje tek lagjja "Mark Lula" (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 120,000 €
Premte, 02 Gusht, 2019
🏠 Shitet ose jepet me qira ndertese 4 kateshe (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 230,000 €