Faqja Kryesore / Shqiperi / Kerkoj Pune

Kerkoj Pune

 
Kerko
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Enjte, 23 Janar, 2020
🎯Agjensia Extra shpall konkursin per 4 vende te reja pune ne pozicionin (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

Djele, 10 Nentor, 2019
Jam bojaxhi me eksperience 20 vjecare. (Tirane, Tirane)

Jam elektricist industrial me eksperience mbi 20 vite (Tirane, Tirane)

Enjte, 18 Korrik, 2019
vend i lire pune (Velipoje, Shkoder) (ka foto)

Hene, 12 Mars, 2018
masazh ne athin (Tirane)

Marte, 19 Shtator, 2017
kERKOJ PUNE (Selvia, Tirane)

Shtune, 17 Qershor, 2017
Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. Tavolina, stola dhe kuzhinier (Tirane)

Djele, 29 Janar, 2017
Kerkoj Pune si ekonomiste part time (Tirane)

Premte, 12 Gusht, 2016
Kopshtar-luleshta-per-gjelbrim-lulezim ne cdo kohe (Ne cdo vend, Vlore) (ka foto)

Jam Kopshtare me Experience (Elbasan, Vlore) (ka foto)

Jam Kopshtare me Experience (Elbasan, Vlore) (ka foto)

Profesionistst e Fushes se Gjelberimit (Elbasan, Vlore) (ka foto)

Enjte, 12 Nentor, 2015
KERKOJ PUNE (TIRANE, Tirane)

Djele, 25 Tetor, 2015
EKONOMISTE (Shkoder)

EKONOMISTE (Shkoder)

Marte, 18 Gusht, 2015
ofroje pune ne prishtine (prishtine, Kukes)

Merkure, 06 Maj, 2015
Kerkoj pune mesuese Gjuhe Shqipe dhe Letersi (Laprake, Tirane)

Merkure, 21 Janar, 2015
ofert pune (21 dhjetori, Tirane)

Merkure, 29 Tetor, 2014
Kerkoj pune si mesuese ne Tirane ne degen: Gjuhe-letersi (Korçe , Tirane)

mesuese (Kombinat, Tirane)

Marte, 02 Shtator, 2014
kerkoj pune (Shkoder)

Hene, 14 Korrik, 2014
kerkoj pune punonjese sociale, psikologe , koordinatore, asistente (Shkoder)

Marte, 01 Prill, 2014
MSH DESIGN (elbasan, Elbasan) (ka foto)

MSH DESIGN (Tek porcelani, Tirane) (ka foto)

Premte, 07 Shkurt, 2014
Kerkoj pune ne gjermani (Tirane)