Faqja Kryesore / Shqiperi / Kerkoj Pune /

Postimi# A45250

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
ofroje pune ne prishtine (prishtine, Kukes)

Postuar me: Marte, 18 Gusht, 2015  23:38
Skadon me: Enjte, 26 Nentor, 2015  22:38
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
ofroje pune ne fermen moderne me pajisje moderne,Punetorit ju sigurojme banim personal,ushqim dhe page sipas marrveshjes.Te lajmerohen vetem personat serioze qe mendojne te punojne per kohe te gjate,ju mireprersim.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.