Faqja Kryesore / Shqiperi / Kerkoj Pune /

Postimi# A43426

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kerkoj pune mesuese Gjuhe Shqipe dhe Letersi (Laprake, Tirane)

Postuar me: Merkure, 06 Maj, 2015  14:58
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:52
Skadon me: Premte, 14 Gusht, 2015  14:58
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Kam mbaruar shkollen e larte per Gjuhe Shqipe dhe Letersi ,me master shkencor.Mesatarja e shkolles se larte eshte me noten 8, ndersa diploma me noten 9 .
Kam eksperience pune disa vjecare dhe me vleresime shume te mira nga punedhenesit.
Kam aftesi shume te mira komunikuese,njoh mire gjuhen italiane dhe angleze si dhe programet baze te kompjuterit.
Diploma qe zoteroj me lejon qe te jap mesim si ne shkollat 9-vjecare ashtu edhe ato te mesme.
Per me teper kontaktoni.
Faleminderit!Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.