Faqja Kryesore / Shqiperi / Kerkoj Pune /

Postimi# A40219

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kerkoj pune si mesuese ne Tirane ne degen: Gjuhe-letersi (Korçe , Tirane)

Postuar me: Merkure, 29 Tetor, 2014  14:08
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:52
Skadon me: Premte, 06 Shkurt, 2015  14:08
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Kerkoj te punesohem ne Tirane.
Profesioni: mesuese
Arsimimi : I lartë (3+2) ; Dega : Gjuhë-letërsi + Master profesional (AM).
Jam pajisur me dokumentin zyrtar te kualifikimit(licensen), te leshuar nga AKP-ja ne Tirane.

Aftësitë :
-Kam nje eksperience pune 3 -vjecare
-Njohuri te gjuhes angleze.
-Kam marre certifikate te gjuhes greke të nivelit të pare, të dytë, nivelit të tretë dhe të katërt.
-Jam trajnujar në lëvizjen studentore në kërkim të parimeve.
-Kam qenë organizatore e grupeve të të rinjve.
-Kompjuteri : Zotëroj programin Microsoft Office, (Word, Excel).

Aftesi te tjera: Estetike

kontakt: E-mail : olililo@hotmail.be cel. 0696374932 Ju faleminderit!Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.