Faqja Kryesore / Shqiperi / Kerkoj Pune /

Postimi# A37770

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
MSH DESIGN (elbasan, Elbasan)

Postuar me: Marte, 01 Prill, 2014  22:32
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  05:52
Skadon me: Enjte, 10 Korrik, 2014  22:32
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

MSH DESIGN
Studion dhe arredon ambiente banimi.
Me arkitekt mihanil shtylla diplomuar ne arkitekture ne itali.
Ofron:Seriozitet,profesionalizem mbeshtetur ne eksperience dhe Design ,Inovacion .
Raport harmonik midis dimensioneve dhe funksionalitetetit,
Personalizim i arredimit sipas menyres se jeteses

Mobilime 3d sipas rilevimeve ne shtepin tuaj
Projektime residenciale dhe industriale
Renderind 3d dhe vizatime teknike 2d

Msh design
Atje ku detaji ben ndryshimin

mshstudiodesign@gmail.com
cel 0692578899
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.