Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

Mobilime/Kozmetike

 
Kerko
  Cmimi: te
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Enjte, 10 Tetor, 2019
🛋Shitet kend te vogel (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 16,000 LEK
Hene, 05 Gusht, 2019
🛋Shitet kend te vogel (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 16,000 €
Merkure, 03 Korrik, 2019
🔥🔥🔥Shiten 6 rafta kancelarie🔥🔥🔥 (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 50,000 LEK
Premte, 21 Qershor, 2019
Shitet dhome gjumi per femije (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 48,000 LEK
Enjte, 23 Maj, 2019
Shitet mbajtese per Tv (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 35,000 LEK
Enjte, 02 Maj, 2019
Shitet kend + tavoline mesi druri (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 1 LEK
Hene, 25 Shkurt, 2019
Shiten (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 23,000 LEK
Shiten Tavolina dhe Karrige per Bar. (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 15,000 €
Shiten Tavolina dhe Karrige per Bar. (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 15,000 €
Shiten per Bar. (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 10,000 LEK
Premte, 26 Tetor, 2018
PAISJE PARUKERIE &ESTETIKE CMIME TE ARSYESHME (Tek ish blloku, Tirane) (ka foto)

 -
Merkure, 21 Mars, 2018
Dollap + Krevat Dopjo (Prane muzeut kombetar (nga pas), Tirane) (ka foto)

 200 LEK
Dollap + Krevat Dopjo (Prane muzeut kombetar (nga pas), Tirane) (ka foto)

 200 LEK
Enjte, 16 Mars, 2017
shes komplete tavoline +kolltuk*karige per bar cafe (myslym shyri, Tirane) (ka foto)

 30,000 LEK
Shtune, 13 Gusht, 2016
Tavoline Tryeze (Berat, Berat) (ka foto)

 30,000 LEK
Premte, 01 Korrik, 2016
Kolltuqe per lokal (Te treni bul. Zogu 1, Tirane) (ka foto)

 20,000 LEK
Kolltuqe per lokal (Te treni bul. Zogu 1, Tirane) (ka foto)

 20,000 LEK
Arredim per bar apo restorant (bistro) (Ne qender, Tirane) (ka foto)

 3,800 €
Marte, 05 Prill, 2016
Mobilje shtepie (Elbasan, Elbasan) (ka foto)

 225 LEK
Hene, 27 Korrik, 2015
Karrike dhe tavolina druri (Qereke , Tirane) (ka foto)

 7 €
Premte, 19 Qershor, 2015
Shes nje krevat dopio 1.40 me 2 metra, me hapje me... (konviktet e studenteve, Tirane) (ka foto)

 250 €
Marte, 02 Qershor, 2015
Shes mobilie kozmetike (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)

 600 €
Shtune, 30 Maj, 2015
8 komplete tavolinash restoranti modest,stili ardeno (Tek fusha Ali Demi, Tirane) (ka foto)

 72,000 LEK
Premte, 27 Qershor, 2014
Ofrojm Rafte per Dyqane, Magazina dhe per c'do lloj biznesi tjeter bashke me montimin (Zogu i zi, Tirane)

 1 LEK
Marte, 24 Qershor, 2014
solar (Shkoder) (ka foto)

 2,200 €